سامانه پیام کوتاه جام جم
پرینت

زورگيري از زنان و دختران با خودرو + عکس

یک شنبه 18 اردیبهشت 1390 ، ساعت 11:37 - کد: 34130
از آنجا كه داخل خودرو به غير از راننده ، زن و مرد جواني هم نشسته بودند خيالم راحت شد اما افسوس كه دقايقي پس از حركت ناگهان زن و مرد مسافرنما طنابي دور گردنم انداخته و با تهديد چاقو تمام پول‌ها ،تلفن همراه و لوازم با ارزش داخل كيفم را سرقت كرده و مرا از خودرو بيرون انداخته و متواري شدند.

3 نسل: اواخر بهمن 98 زن جواني سراسيمه به كلانتري 441 جواديه تهرانپارس رفت و با تسليم شكايتي گفت: ساعت 11 صبح از خياباني در مشيريه – جنوب شرق تهران- سوار يك دستگاه خودروي پژو آردي يشمي شدم تا به تهرانپارس بروم از آنجا كه داخل خودرو به غير از راننده ، زن و مرد جواني هم نشسته بودند خيالم راحت شد اما افسوس كه دقايقي پس از حركت ناگهان زن و مرد مسافرنما طنابي دور گردنم انداخته و با تهديد چاقو تمام پول‌ها ،تلفن همراه و لوازم با ارزش داخل كيفم را سرقت كرده و مرا از خودرو بيرون انداخته و متواري شدند.

پس از اين شكايت پرونده به دستور قاضي آقايي از شعبه سوم دادياري دادسراي جنايي تهران براي رسيدگي در اختيار كارآگاهان پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران قرار گرفت.

تحقيقات در اين باره ادامه داشت كه چند شكايت مشابه ديگر نيز به اداره آگاهي رسيد.بدين‌ترتيب مالك خودرو، اواخر فروردين شناسايي و دستگير شد. اما مرد جوان گفت: خودرو را از چند ماه قبل براي مسافركشي به دوستش عليرضا اجاره داده است.

در ادامه عليرضا- 82 ساله- و همسرش ستاره – 42 ساله- دستگير شدند. با اعترافات آنها همدستشان حسين- راننده خودرو- نيز شناسايي و دستگير شد.آنها ضمن اعتراف به چندين فقره سرقت و زورگيري مدعي شدند طلاهاي مسروقه را به چند طلافروشي در محله‌هاي پيروزي و حكيميه فروخته‌اند.

سرهنگ كارآگاه رضا مؤذن- رئيس پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران- با اعلام اين خبر گفت: متهمان تاكنون به ده‌ها فقره سرقت از زنان و دختران مسافر اعتراف كرده‌اند.

قاضي پرونده نيز با درخواست چاپ عكس بدون پوشش متهمان از مردم خواست در صورت شناسايي متهمان براي شكايت به پايگاه چهارم پليس آگاهي واقع در پل سيدخندان خيابان ابوذر غفاري مراجعه كنند.

بیشتر بدانید: زن | دختر | خودرو | زورگیری | ماشین | حادثه