سامانه پیام کوتاه جام جم
پرینت

خشم مسلمانان طرفدار بارسا از اقدام پیکه + عکس

پنج شنبه 2 تیر 1390 ، ساعت 06:57 - کد: 32970
جرارد پيكه، بازيكن تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا همراه نامزدش شکیرا به سرزمین های اشغالی سفر کرده است.

جرارد پيكه، بازيكن تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا همراه نامزدش شکیرا به سرزمین های اشغالی سفر کرده است.

به گزارش 3 نسل به نقل از مشرق، مدافع بارسلونا که پیشتر اعلام نامزدی اش با خواننده کلمبیایی خبرساز شده بود این بار در اقدامی جنجالی خشم مسلمانان طرفدار این تیم را برانگیخت.

 

 

جرارد پيكه که در تعطيلات تابستاني به پیشنهاد شکیرا راهي بيت المقدس شده در حضور عکاسان و خبرنگاران در مقابل دیوار ندبه قرار گرفت.

 

 

انتشار تصاویر پیکه با كلاه يهودي روبروی 'ديوار ندبه' در بيت المقدس در حالیکه که شکیرا نیز او را همراهی می کند خشم مسلمانان هوادرا این تیم را برانگیخت که این مسئله می تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش محبوبیت او و باشگاه بارسلونا داشته باشد.

 

 

سفر هفته پیش گواردیولا سرمربی این تیم به تل آویو و حضور در کنسرت خواننده زن صهیونیست نیز با اعتراض گسترده رسانه ها عربی و هوادران مسلمان بارسلونا روبرو شده بود.

 

 

سفرهای پی در پی اعضای باشگاه بارسلونا به سرزمین های اشغالی در حالی صورت می گیرد که این باشگاه برای اولین بار در تاریخ ۱۱۲ ساله خود با عقد قرارداد ۱۵۰ میلیون یورویی با موسسه قطر كه يك NGO بين‌المللي است و از سال ۱۹۹۵ با رياست شيخ‌احمد بن‌خليفه‌آل‌ثاني، امير قطر افتتاح شده، سود سرشاری را به دست آورده است.