سامانه پیام کوتاه جام جم
پرینت

اتفاقی نادر در پرواز بجنورد - تهران!

پنج شنبه 4 خرداد 1391 ، ساعت 08:45 - کد: 22631
هفت مسافر پرواز بجنورد به تهران شرکت هواپیمایی آسمان با وجود داشتن بلیت به خاطر سوار نکردن خلبان با ادعای شرایط خاص جوی از سفر به تهران جا ماندند.

هفت مسافر پرواز بجنورد به تهران شرکت هواپیمایی آسمان با وجود داشتن بلیت به خاطر سوار نکردن خلبان با ادعای شرایط خاص جوی از سفر به تهران جا ماندند.

به گزارش سه نسل، پرواز هواپیمای فوکر که طبق برنامه پروازی امروز ساعت 12:40 دقیقه از بجنورد پرواز داشت، با وجود دارا بودن ظرفیت 104 صندلی که 20 صندلی آن فاقد مسافر بود، از سوار کردن هفت مسافر دارای بلیت خودداری کرد.

یکی از مسافران که موفق به پرواز با این هواپیما نشد، با انتقاد شدید از مسئولان شرکت هواپیمایی مزبور به خبرنگار فارس گفت: امروز به خاطر کار ضروری باید به تهران سفر می‌کردم که به سبب این بی‌برنامگی شرکت مسافربری، موفق نمی‌شوم در این برنامه شرکت کنم.

وی خواستار پیگیری مسئولان درباره این بی‌تدبیری شرکت هواپیمایی آسمان شد.

نماینده شرکت هواپیمایی آسمان در بجنورد هم شرایط خاص جوی و مسیر باد را از دلایل جا ماندن این مسافران از پرواز بجنورد به تهران عنوان کرد.

محمدرضا وفایی اظهار داشت: البته به این مسافران پیشنهاد شده تا با تهیه بلیت توسط این شرکت، پرواز خود را از فرودگاه مشهد یا سبزوار انجام دهند.

به گزارش فارس، در پی سوارنکردن این تعداد از مسافران به هواپیما، پای نیروی انتظامی نیز با تماس مسافران به این موضوع کشیده شد.

یک مسئول در فرودگاه بجنورد نیز از صورت‌جلسه و انعکاس موضوع به مسئولان شرکت هواپیمایی آسمان خبر داد.

مسافران جامانده با حضور در دفتر فارس در استان خراسان‌ شمالی، نسبت به این وضعیت انتقاد و خواستار پیگیری موضوع از سوی مسئولان ذی‌ربط شدند.

بیشتر بدانید: هواپیما | پرواز | بجنورد