سامانه پیام کوتاه جام جم
پرینت

آیا جاستین بیبر پدر می شود؟! + عکس

پنج شنبه 3 آذر 1390 ، ساعت 12:58 - کد: 20080
جاستین بیبر تست DNA می دهد و در ابتدای تمرین برنامه اهدای جوایز موسیقی آمریکا یک قطعه موسیقی عاشقانه به سلنا گومز تقدیم می کند.

جاستین بیبر تست DNA می دهد و در ابتدای تمرین برنامه اهدای جوایز موسیقی آمریکا یک قطعه موسیقی عاشقانه به سلنا گومز تقدیم می کند.

به گزارش سه نسل، در جریانات اخیر ذهن ها متوجه این موضوع می شود که چرا طرفداران جاستین به سلنا گومز حسادت می کنند! با توجه به گزارشات به دست رسیده از جاستین بیبر، ستاره پاپ 17 ساله، تست پدری گرفته می شود.

وی در طول تمرینات مربوط به برنامه اهدای جوایز موسیقی آمریکا، برای دوست 19 ساله اش، سلینا گومز، یک قطعه عاشقانه خواند.

یک منبع موثق می گوید : " به نظر می رسید که بیبر روحیه خوبی داشت. این زوج به گونه ای در کنار هم قرار گرفته بودند که هر کسی می توانست متوجه عشق و علاقه ی ما بینشان بشود! "

با توجه به روحیه خوب بیبر به نظر می رسید که او از خودش مطمئن است و یقین دارد که جواب آزمایش DNA اش که در روز جمعه 18 نوامبر از او گرفته شده است منفی خواهد بود و ثابت می کند که او پدر پسر سه ماهه ماریا ییتر نیست! اگرچه تیم حقوقی ییتر از دادخواست خود صرف نظر کرده اند اما بیبر مصمم است تا به این مسائل پیش آمده خاتمه دهد.

بیبر گفت: " ما نمی خواهیم  مجدداً به کسی اجازه دهیم که چنین اتهاماتی را به من وارد کند و بگوید: من از جاستین بچه داشتم و یا باردار شده ام..."

منبع: سه نسل . کام
مترجم: فاطمه خالقی